Пежо Центр Житомир Союз Автомотів

В УКРАЇНІ СТАРТУЮТЬ ПРОДАЖІ PEUGEOT 3008 PHEV 4WD: 300-СИЛЬНИЙ ГІБРИД

В УКРАЇНІ СТАРТУЮТЬ ПРОДАЖІ PEUGEOT 3008 PHEV 4WD: 300-СИЛЬНИЙ ГІБРИД

Бренд PEUGEOT запускає в Україні продажі нового технологічного Plug-in гібриду PEUGEOT 3008 PHEV: сумарна потужність 300 к.с., повний привід, можливість руху тільки на електротязі! Новинка готова запропонувати максимум швидкості і емоцій з нульовим викидом СО2. Прийом замовлень на новий PEUGEOT 3008 PHEV вже відкрито!
Старт продажів новинки PEUGEOT 3008 в Україні відбувся під кінець 2020 року. І зараз, Бренд PEUGEOT з гордістю представляє унікальну версію моделі 3008 - Plug-in гібрид PEUGEOT 3008 на 300 кінських сил і з повним приводом!
Новинка PEUGEOT 3008 PHEV уособлює собою вершину досягнень відразу в декількох областях: ексклюзивна техніка під капотом, сумарна потужність 300 к.с., наявність системи повного приводу, максимальне оснащення в двох топових комплектаціях. Таким чином, кросовер PEUGEOT 3008 PHEV виступає не тільки флагманом в гаммі моделі 3008, але також одним з флагманів Бренду PEUGEOT взагалі. 

ВИСОКА ПОТУЖНІСТЬ - 300 КІНСЬКИХ СИЛ
Саме так: сумарна віддача гібридної силової установки досягає 300 к.с. і 520 Нм. На отримання даного результату працюють відразу три мотори: бензиновий 4-циліндровий турбодвигун об'ємом 1,6 л (200 к.с.), а також два електромотори - на передній осі (110 к.с.) і задній (113 к.с. ), які включаються в різні моменти часу в залежності від умов руху.
Розгін 0-100 км/год займає лише 5,9 секунди, а максимальна швидкість досягає 240 км/год. Найкращі динамічні показники в лінійці моделі 3008 - як підтвердження статусу флагмана гібридного кросовера PEUGEOT 3008 PHEV.
Також вражають і екологічні показники, особливо з урахуванням високої потужності. Нормативна витрата палива складає лише 1,5 л на 100 км, рівень викидів вуглекислого газу (СО2) - 34 гм/км, автомобіль відповідає екологічному стандарту EURO 6.3. 

ПОВНИЙ ПРИВІД 4WD І МОЖЛИВІСТЬ РУХУ ВИКЛЮЧНО НА ЕЛЕКТРОТЯЗІ
Новинка оснащується системою вибору профілю їзди з окремим режимом 4WD, що передбачає постійну роботу заднього електромотору при русі по пересіченій місцевості. У той час, передні колеса приводяться в обертання бензиновим ДВС, або переднім електромотором
Для живлення електромоторів використовується окремий тяговий акумулятор номінальною ємністю 13,2 кВтг, який можна заряджати від зовнішнього джерела живлення (звичайної побутової розетки або спеціалізованого зарядного пристрою), а також під час їзди (за допомогою системи рекуперації або спеціального режиму гібридної системи). Завдяки наявності тягового акумулятора, Plug-in гібрид PEUGEOT 3008 PHEV дозволяє здійснювати невеликі поїздки виключно на електротязі/

ТІЛЬКИ МАКСИМАЛЬНІ КОМПЛЕКТАЦІЇ GT АБО GT PACK
Новий гібридний кросовер PEUGEOT 3008 PHEV доступний в Україні в комплектаціях GT або GT PACK. Дані комплектації є максимальними для лінійки моделі PEUGEOT 3008, що знову-таки відображає флагманський статус версії PEUGEOT 3008 PHEV.
Комплектація GT зі старту відрізняється повним набором інноваційного оснащення: система моніторингу "сліпих зон" дзеркал заднього виду Blind Spot Detection, розпізнавання дорожніх знаків, система попередження і екстреного гальмування AEBS3, пакет Driver Sport Pack, камера заднього виду з оглядом 180 градусів, сидіння AGR з функцією 8-зонного масажу спини, салон Peugeot i -Cockpit c 12,3-дюймовим РК-дисплеєм, центральний 10-дюймовий сенсорний дисплей, світлодіодні фари Full LED, задні ліхтарі Claw Effect, тд. Ціна PEUGEOT 3008 PHEV GT – від 1 400 000 грн.
Комплектація GT PACK додає до цього кілька ексклюзивних деталей - в зовнішності, обробці салону, оснащенні автомобіля: пакет зовнішнього оздоблення Black Pack (чорні вставки в бампери і рейлінги на даху, а також чорна решітка радіатора, емблеми та логотипи, молдинги вікон з покриттям «тонований хром»), оббивка сидінь преміум-шкірою Nappa Mistral, дерев'яні вставки Lati Wood в салоні, Ambient-підсвічування синього кольору, HiFi-аудіосистема FOCAL® потужністю 515 Вт, асистент утримання по центру своєї смуги руху Lane Position Assist, адаптивний круїз-контроль з функцією Stop & Go, пакет Park Assist допомоги при парковці, функцію High Beam Assist для автоматичного перемикання світла «ближній/дальній», тд. 
Plug-in гібридний кросовер PEUGEOT 3008 PHEV тричі підтверджує свій статус флагмана в лінійці моделі PEUGEOT 3008 і одного з флагманів в гамі автомобілів PEUGEOT взагалі. Найпотужніший кросовер в лінійці PEUGEOT вже доступний до  замовлення. Познайомтесь особисто з новим, унікальним, незабутнім і високотехнологічним кросовером PEUGEOT 3008 PHEV!