Пежо Центр Житомир Союз Автомотів

Бренд PEUGEOT в лідерах автомобільного ринку України - історичні ТОП-3!

Бренд PEUGEOT в лідерах автомобільного ринку України - історичні ТОП-3!

 

За останні три місяці Бренд PEUGEOT впевнено закріплюється в лідерах та займає почесне 3-те місце на автомобільному ринку України. Стабільне зростання продажів, розвиток дилерської мережі і супутніх послуг - все це формує довіру до Бренду і дозволяє стати лідером на ринку.

Автомобільний ринок поступово повертається в норму та показує стабільне зростання продажів легкових автомобілів, так і комерційної техніки. Складний період карантинних обмежень дозволив змінити розподіл сил на ринку і закріпитися новим сильним гравцям в лідерах. Так, Бренд PEUGEOT показав в липні місяці зростання продажів на 90,7% порівняно з аналогічним періодом 2019 року, і зайняв 3-е місце на автомобільному ринку. Частка Бренда становить 5,45% з реалізованими 534 автомобілями. Вже протягом трьох місяців PEUGEOT займає лідируючі позиції і не має наміру відступати. Причому PEUGEOT однаково успішний в різних сегментах ринку: легкові та комерційні автомобілі.

Відмінні результати Бренд демонструє в сегменті легкових автомобілів - 366 проданих автомобілів та 4,11% частки ринку. Даних результатів вдалося досягти завдяки розумно сформованій лінійці моделей та запуску найочікуванішого кросовера PEUGEOT 2008. Так, у липні 2020 року було реалізовано 108 автомобілів PEUGEOT 2008, що виводить кросовер в ТОП-3 у своєму класі. Також стабільні результати продаж показує практичний седан PEUGEOT 301, якому надали перевагу 100 покупців, що дозволило зайняти 13% частки сегменту.

Бренд PEUGEOT має успіх і у найбільшому та найпопулярнішому класі середньорозмірних кросоверів. Упевнено закріплює свої позиції вже добре відомий кросовер PEUGEOT 3008, який давно зарекомендував себе на ринку, завдяки хорошій керованості, стильному дизайну і передовим технологіям. У липні 2020 року було реалізовано 99 автомобілів, що показує зростання на 253,6% в порівнянні з липнем 2019 року.

Ще однією важливою складовою успіху PEUGEOT стали продажі комерційних автомобілів: за підсумками липня 2020 років Бренд PEUGEOT посів друге місце в рейтингу LCV (легкі комерційні автомобілі). У цілому за липень 2020 року реалізовано 168 комерційних автомобілів PEUGEOT всіх моделей, що дозволило зайняти 18,79% частки ринку комерційних автомобілів. Бестселером PEUGEOT в сегменті LCV є модель Rifter: цьому автомобілю віддали перевагу 153 покупця, що виводить його на лідируючі позиції свого сегмента за перше півріччя 2020 року.

Стабільне зростання продажів Бренда і лідируюча позиція на ринку - це кращий показник надійності автомобілів PEUGEOT і знання Бренда серед споживачів. Можна стверджувати, що PEUGEOT вже став по-справжньому «народним» в Україні. І на цьому не збирається зупинятися, адже високому статусу потрібно відповідати і робити все можливе, щоб відповідати всім вимогам клієнтів як при покупці автомобіля, так і в подальшій експлуатації.