Пежо Центр Житомир Союз Автомотів

PEUGEOT-EXPERT: ЕЛЕКТРО-ФУРГОН НАСТУПНОГО ПОКОЛІННЯ

PEUGEOT-EXPERT: ЕЛЕКТРО-ФУРГОН НАСТУПНОГО ПОКОЛІННЯ

Завдяки комерційному успіху нового покоління PEUGEOT Expert - з моменту запуску моделі вже реалізовано понад 195 тис. одиниць. Бренд має повну впевненість в успіху подальшого розширення лінійки за допомогою ексклюзивної версії: електричного фургона PEUGEOT e-Expert. Комфортний в будь-яких ситуаціях і для будь-яких робіт, з великим корисним об'ємом вантажного відсіку, численними технологіями для безпеки і зручності в щоденному житті, з пізнаваним стилем і строгим дизайном - новий фургон PEUGEOT e-Expert пропонує всі ключові якості моделі Expert, додаючи до них електропривод : більше ніяких екологічних компромісів і ніяких вихлопних газів!

 

Електро-еволюція ринку комерційних автомобілів

Новинка PEUGEOT e-Expert - це прекрасний приклад сили електрики і гнучкості конструкції:

- два акумулятора, два варіанти запасу ходу - максимум 330 км (WLTP);

- три варіанти довжини кузова на вибір покупця;

- вантажопідйомність до 1 275 кг, можливість буксирування причепа до 1 000 кг;

- корисний об'єм і вантажопідйомність ідентичні версіями з ДВС.

 

Ринок компактних комерційних фургонів в Європі становить понад 750 тис. автомобілів в рік. І модель PEUGEOT Expert постійно збільшує свою ринкову частку з моменту запуску нового покоління в 2016 році. Нещодавно оновлений до екологічного стандарту Euro 6d, фургон PEUGEOT Expert тепер пропонується в ще одній, максимально «чистій», версії - 100% електромобіль PEUGEOT e-Expert.

 

Грунтуючись на факті, що майже 80% комерційних фургонів проїжджають в середньому менше 200 км в день, вибір електричної версії PEUGEOT Expert є очевидним - мінімальні витрати на експлуатацію, відсутність вихлопних газів, вільний в'їзд в обмежені зони і центр міст-мегаполісів. При цьому новий електричний фургон зберіг всі переваги моделі PEUGEOT Expert, включаючи версію Compact, яка ідеально підходить для тісних вулиць і є унікальною для даного сегмента.

Новинка побудована на універсальній модульній платформі EMP2, яка передбачає використання різних видів силових агрегатів. Фургон PEUGEOT e-Expert отримав 100% електричний привід, основою якого є електромотор з максимальною потужністю 100 кВт і крутний момент 260 Нм. Причому крім номінальної потужності, електродвигун також може запропонувати і ряд інших переваг: максимальна тяга відразу з першого обороту, рух без шуму і вібрацій, немає перемикання передач і неприємних запахів. І, звичайно, повністю відсутні викиди CO2.

 

Електричний привід схожий на той, що використаний для новинок PEUGEOT e-208 і SUV PEUGEOT е-2008. Головна відмінність полягає в більш «короткій парі» редуктора (від електромотора до ведучих коліс), що зроблено в розрахунку на високі навантаження фургона під час перевезення важких речей і товарів.

 

Новинка PEUGEOT e-Expert демонструє цілком гідні швидкісні якості (в режимі POWER):

- максимальна швидкість 130 км / год;

- розгін 0-100 км / год за 13,1 с;

- проходження 1000 м зі старту за 35,8 с;

- прискорення 80-120 км / год за 12,1 с.

Крім того, електричний фургон PEUGEOT e-Expert є першим електромобілем PEUGEOT, який пропонує один з двох акумуляторів на вибір клієнта: 50 кВтг або 75 кВтг. Залежно від розміру акумулятора також змінюється і запас ходу - максимум до 330 км (згідно з правилами вимірювального циклу WLTP).