Пежо Центр Житомир Союз Автомотів

PEUGEOT e-Rifter

КомплектаціяДвигунКППЦіна грн.Рік
AllureЕлектродвигун 50 кВтАКПП1 239 4002023
AllureЕлектродвигун 50 кВтАКПП1 293 0002023

Спритний, зручний і місткий, e- RIFTER - це символ універсальності. Його функціональний салон з чудовою модульністю (до 7 місць) та 100% електричний двигун ідеально підходять для подорожей всією сім'єю. 
 

PEUGEOT e-RIFTER вправно вписується у стандарти транспортних засобів, що ідеально підходять для будь-якої місцевості завдяки короткому, високому капоту та збільшеному дорожньому просвіту. 
 

Вертикальна решітка радіатора та ліхтарі з фірмовими світлодіодними денними ходовими вогнями підкреслюють гармонійний силует.
 

Сідайте за кермо PEUGEOT e-RIFTER та насолоджуйтесь положенням за кермом у ергономічному сидінні, яке сподобається навіть надвисоким людям. Відкрийте для себе більш спритний та інтуїтивний досвід водіння за допомогою компактного керма з функціями керування мультимедіа та 8-дюймовим сенсорним HD екраном.
 

  • PEUGEOT e-Rifter адаптується до ваших вимог.
  • Переднє пасажирське сидіння та 2/3-1/3 заднє багатомісне сидіння
  • 3-й ряд з 2 індивідуальними знімними сидіннями
  • 3 окремих сидіння, що складаються у рівну підлогу 
     

e- RIFTER оснащений електродвигуном, потужністю 100 кВт (136 к. с.), що забезпечує швидке прискорення завдяки миттєвому крутному моменту двигуна 260 Нм і запасу ходу 280 км WLTP. Простий у щоденному використанні в місті, надійний та потужний на трасі.
 

Розсувні бічні двері з обох сторін, з тонованими вікнами, що відкриваються розширюють універсальність доступу у салон.


Вам також може сподобатись