Гарантія

Договірна гарантія

Офіційна договірна гарантія на автомобілі Peugeot починає свою дію після передачі автомобіля покупцеві та становить 24 місяці без обмеження пробігу.

Виробник гарантує відсутність виробничих дефектів автомобілів протягом гарантійного терміну. Гарантійні зобов’язання полягають в усуненні виявлених технічних відмов, експлуатаційних неполадок і недоліків, однозначно визнаних в якості дефектів виробництва; у ремонті або заміні деталей, визнаних несправними, силами і засобами дилера безкоштовно для покупця.

За Споживачем зберігається право вимагати проведення гарантійного ремонту власного автомобіля, виключно, при дотриманні ним наступних умов:

  • Сервісна книжка є в наявності і відповідає автомобілю;
  • Технічне обслуговування та ремонт автомобіля проводиться, виключно, в авторизованих сервісних центрах марки Peugeot, відповідно до вимог, зазначених у сервісній книжці за термінами і обсягами, про що в сервісній книжці зроблені відповідні позначки і є підтвердні документи (наряд-замовлення, акти виконаних робіт) про проходження технічного обслуговування, оформлення дилером і завірені підписами сторін і мокрою печаткою)
  • Виявлені під час технічного обслуговування пошкодження кузова автомобіля, не пов’язані з виробничим браком, усувалися за рахунок Споживача своєчасно (умова діє в разі пред’явлення споживачем претензій згідно гарантії від наскрізної корозії).

Гарантійні зобов’язання зберігаються в разі зміни власника автомобіля протягом гарантійного терміну при відсутності порушень власником (як теперішнім, так і попередніми) вимог щодо експлуатації та умов гарантії.

 

Гарантія на лакофарбове покриття кузова

До договірної гарантії також надається гарантія на лакофарбове покриття, нанесене в заводських умовах. Гарантія настає з моменту продажу автомобіля і діє протягом наступного періоду:

  • 3 роки для легкових автомобілів;
  • 2 роки для вантажопасажирських автомобілів.

Даний період починається одночасно з Періодом Гарантії Виробника (договірної гарантії) і автоматично припиняється після закінчення зазначених періодів.

Зобов’язання по гарантії на лакофарбове покриття кузова:

– Гарантія на лакофарбове покриття включає в себе часткове або повне відновлення фарбового або лакового покриття кузова, необхідне для усунення дефектів, визнаних компанією Peugeot;

– Гарантія діє лише за умови, що автомобіль завжди обслуговувався згідно періодичності, визначеної компанією Peugeot, а клієнт в суворій відповідності з правилами виробника надавав автомобіль для усунення можливих несправностей

Для продовження дії гарантії Peugeot на лакофарбове покриття, Покупець зобов’язаний здати автомобіль в ремонт для усунення пошкоджень, викликаних зовнішнім впливом протягом 30 днів з моменту їх виявлення, при цьому ремонт буде проведений за рахунок Покупця.

 

Гарантія від наскрізної корозії

Компанія Peugeot надає гарантію від наскрізної корозії на автомобіль, яка є наслідком процесів внутрішньої корозії деталей кузова, що виходять назовні.

Період гарантії від наскрізної корозії для автомобілів Peugeot починається з моменту продажу автомобіля і діє протягом:

  • 12 років – для пасажирських автомобілів;
  • 5 років – для комерційних автомобілів.

Гарантія надається Виробником без обмеження пробігу.

Гарантія від наскрізної корозії кузова являє собою відновлення або заміну елементів кузова, дефекти яких розглянуті і визнані компанією Peugeot, на яких виявлені наскрізні корозійні пошкодження.

Гарантія від наскрізної корозії діє тільки за умови, що ремонт автомобіля проводився виключно відповідно до вимог Виробника, а покупець своєчасно здійснював:

– Технічне обслуговування відповідно до вказівок, викладених в сервісній книжці;

– Гарантійне обслуговування кузова;

– Комплекс заходів, спрямованих на усунення можливих несправностей автомобіля.

Цикл гарантійного обслуговування кузова містить в собі десять контрольних оглядів, які відбуваються протягом усього гарантійного періоду в терміни, що залежать від типу автомобіля.