PEUGEOT пропонує знижки на підготовку автомобілів до літнього сезону

C 1 квітня на всіх офіційних сервісних станціях PEUGEOT стартувала кампанія з підготовки автомобілів до літнього сезону, яка триватиме до 31 травня. Власники автомобілів PEUGEOT, які звернулися на сервіс в період акції, отримають 20% знижку на запасні частини підвіски і гальмівної системи.

Снігові зима і перший місяць весни – це серйозне випробування для ходової частини і гальмівної системи будь-якого автомобіля. Тому з приходом тепла PEUGEOT радить перевірити технічний стан цих систем.

А щоб зробити підготовку автомобіля більш вигідною, PEUGEOT пропонує власникам автомобілів Марки скористатися знижкою в розмірі 20% на всі деталі підвіски і гальмівної системи, як при плановому, так і при терміновому обслуговуванні. Акція буде діяти з 1 квітня по 31 травня 2018 року.

Безумовно, все сертифіковані СТО PEUGEOT при ремонті автомобілів використовують оригінальні деталі та витратні матеріали, що істотно підвищує надійність і довговічність автомобіля. На всі комплектуючі пропонується офіційна гарантія в один рік.