PEUGEOT MICRO e-KICK

PEUGEOT MICRO e-KICK І PEUGEOT eF01: НОВЕ ПОКОЛІННЯ мультимодальних ПОДОРОЖЕЙ

PEUGEOT приймає нові виклики міської мобільності в умовах обмеженого доступу до центру міста, завдяки електричним скутеру e-Kick і складному велосипеду eF01.
PEUGEOT розробив e-Kick і eF01 для клієнтів, які шукають мобільні рішення на додаток до свого автомобіля. Завдяки док-станції, eF01 або e-Kick можна зберігати і заряджати в багажнику автомобіля з 12-вольта виходом.
e-Kick і eF01 подарували легкі і приємні враження від мультимодальних подорожей завдяки інноваційному складному механізму, розробленого Peugeot Design Lab. З ними можна легко переходити від поїздки до прогулянці або поїздці в громадському транспорті.
e-Kick і eF01 використовує технологію Bluetooth © Low Energy для зв’язку зі смартфоном, а додаток MYPEUGEOT може використовуватися для перегляду пройденої відстані і рівня батареї.

Електричний Cкутеров e-Kick: результат співпраці між PEUGEOT і Micro – світового лідера в розробці скутерів за останні 20 років.

Кермо, розроблений PEUGEOT Design Lab, поєднує в собі естетику і практичність. Скутер можна скласти за кілька секунд і транспортувати на одному колесі для зручності поїздок в громадському транспорті.

Сила електричної допомоги адаптується в залежності від ситуації і потреб. e-Kick важить 8б5 кг і може розігнатися до 25 км / год, при цьому запас ходу батареї становить до 12 км, завдяки літій-іонного акумулятора.

Складаний електричний велосипед eF01 підтверджує лідируючі позиції PEUGEOT на ринку складних велосипедів.

Інноваційний складаний механізм від Peugeot Design Lab дозволяє скласти і розкласти велосипед менш ніж за десять секунд. Перевагою eF01 стала оптимізована ергономіка. У складеному стані колеса велосипеда ідеально вирівняні. Це дозволяє легко котити велосипед, використовуючи ручку, вбудовану в раму. eF01 володіє запатентованою системою пам’яті сідла, гарантуючи кожен раз ідеальну висоту сідла при кожній посадці.
Компактний, потужний і надійний eF01 важить 17 кг. Він може розвивати швидкість до 20 км / год, має літій-іонний акумулятор з запасом ходу на 30 км.