Новий PEUGEOT 308 – втілення технологічності

Новий PEUGEOT 308 – втілення технологічності

Випустивши нове покоління моделі PEUGEOT 308, французький автовиробник відкриває нову сторінку історії свого бестселера. Зовні це видатний екстер’єр з агресивною вертикальної гратами радіатора, що обрамляє знаменитий шильдик з левом, гладкі і плавні обводи капота і світлодіодне підсвічування у всіх рівнях комплектації.
Всередині – це інноваційна концепція організації простору водія PEUGEOT i-Cockpit з сенсорним екраном, який отримав новий графічний дизайн і пропонує швидкий доступ до всіх функцій, наприклад, 3D-навігації. Новий PEUGEOT 308 обладнаний найсучаснішими системами допомоги водієві, вже доступними в новому SUV PEUGEOT 3008.
Для надійності і комфорту на дорогах модель пропонує ряд новітніх силових агрегатів і трансмісій, зокрема новий двигун BlueHDi 130 S & S або, що нетипово для цього автомобільного сегмента, восьмиступінчастою автоматичну коробку передач в поєднанні з двигуном BlueHDi 180 S & S. Нові бензинові і дизельні двигуни відповідають екологічним стандартам Euro 6.с.
Розумний і витончений дизайн
Ідеально гармонійні пропорції PEUGEOT 308 вражають як у версії хетчбек, так і в кузові універсал. Виразний дизайн притаманний усім шести рівням комплектації: Access, Active, Allure, GT Line, GT і GTi. Завдяки дизайну екстер’єру і досконалості технологій всередині, автомобіль випромінює силу і надійність.
Плавні обводи капота підкреслюють вертикальну решітку радіатора і центральний шильдик з фірмовим левом і ім’ям PEUGEOT. Задорного вогника зовнішності надають інтегровані в фари світлодіоди. М’язистий передній бампер красномовно заявляє про вражаючою повороткості, а три повітрозабірника знизу ефективно охолоджують двигун. У бічних виїмках розмістилися протитуманні фари. Задні ліхтарі вдень і вночі гордо демонструють знаменитий світловий автограф у формі слідів трьох пазурів лева. Короткі передній і задній звіси забезпечують новому PEUGEOT 308 відмінну маневреність.

Зв’язок і системи допомоги водієві
Розширений набір систем допомоги водієві на новому PEUGEOT 308 пропонує вісім найсучасніших систем, зокрема систему активного гальмування Active Safety Brake і систему контролю рядності руху Active Lane Departure Warning. Це перша модель Групи PSA, в якій пропонується круїз-контроль з функцією зупинки (для АКПП) або функцією уповільнення до 30 км / год (для РКПВ).
Для максимально зручного паркування новий PEUGEOT 308 пропонує камеру заднього виду Visiopark 1 з кутом огляду 180 ° і систему допомоги при парковці Park Assist, яка оцінює розмір паркувального місця і фізично паркування на нього автомобіль.
Відповідно до зростаючим попитом на всеосяжну сумісність з мобільними пристроями i-Cockpit нового PEUGEOT 308 пропонує функцію Mirror Screen, дублюючу інформацію сумісних додатків смартфона на сенсорному екрані автомобіля. Дана система сумісна з протоколами Mirrorlink, Android Auto і Apple Carplay.
Нові ефективні трансмісії
Дизельний двигун BlueHDi 180 S & S доступний тільки у версії PEUGEOT 308 GT. Він працює в парі з автоматичною коробкою EAT8, розробленої спільно з японською компанією Aisin. Трансмісія має плавне і чітке перемикання передач, а також підтримує функцію «старт-стоп» при швидкості понад 20 км / год. Потужний і високоефективний двигун забезпечує по-справжньому вражаюче водіння.
PEUGEOT – один з перших автовиробників, підготуватися до введення екологічного стандарту Euro 6.c. Такий підхід відповідає політиці Групи PSA – гарантувати клієнтам доступ до незалежної достовірної інформації про фактичні витрати палива в реальних умовах. З вересня 2018 року в Європі показники викидів в реальних умовах руху не повинні будуть перевищувати затверджені показники більш ніж в 2,1 рази.
Новий PEUGEOT 308 поставляється з лінійкою високоефективних бензинових і дизельних двигунів, що пропонують ідеальне поєднання високої продуктивності і низького споживання палива.
Трициліндровий бензиновий двигун був істотно модернізований і оснащений системою контролю викидів вихлопних газів на вході і виході, яка ще ефективніше знижує рівень забруднення. Високоточне управління уприскуванням в двигуні PureTech 130 S & S підвищує ефективність спалювання палива. Вихлопні гази проходять крізь каталітичний конвертер-нейтралізатор і пасивний фільтр-уловлювач твердих частинок. Нова шестиступінчаста механічна коробка передач по максимуму використовує високу продуктивність двигуна.
Новий PEUGEOT 308 – перша модель Групи PSA, що отримала чотирициліндровий дизельним двигун BlueHDi 130 S & S з контролем викидів вихлопних газів на вході і виході.
Ефективність роботи поліпшена за рахунок патентованої конструкції камери згоряння, якість якої переконливо довели непрості умови гонки «24 години Ле-Мана». Ще більше підвищення ефективності можливо за рахунок системи зниження токсичності вихлопу SCR (Selective Catalytic Reduction), розміщеної біля двигуна для швидкої доочистки.
Новий PEUGEOT 308 та PEUGEOT 308 SW і виробляються на заводі в місті Сошо у Франції.