НОВИЙ PEUGEOT 3008 DKR – НОВИЙ УЧАСНИК РАЛІ Дакар 2017

PEUGEOT планує впевнено розпочати сезон 2017 року, спираючись на свої перемоги в Дакарі в січні (Південна Америка) і в ралі «Шовковий шлях» (Росія, Казахстан, Китай). Наступне ралі Дакар гарантовано стане непростим випробуванням для всіх учасників. Склади чотирьох команд PEUGEOT Total залишаться незмінними, однак все отримають нового потужного «демона швидкості» – Новий PEUGEOT 3008 DKR.

Розроблений у співпраці з центром PEUGEOT Style, Новий PEUGEOT 3008 DKR став екстремальним втіленням нового PEUGOT 3008, запозичуючи елементи дизайну і розмір серійної моделі. Передня і задня частина автомобіля ідентичні, включаючи елементи захисту, грати радіатора і «кігті» задніх ліхтарів.

З технічної точки зору фахівці PEUGEOT Sport в основному зосередили зусилля на охолодженні, підвісці, щоб ще поліпшити керованість автомобіля, масі автомобіля (яка залишилася незмінною, незважаючи на деяке зміцнення), і інтегрованій системі кондиціонування повітря, яку, безсумнівно, оцінить вся команда.

Важливим напрямком роботи фахівців PEUGEOT Sport став двигун. Його адаптували відповідно до нових правил FIA – зменшили діаметр повітряного дроселя з 39 до 38 мм для моноприводних автомобілів, що призвело до втрати близько 20 л.с. Інженери постаралися компенсувати втрату і підвищити ефективність двигуна на низьких швидкостях. Значні зусилля були витрачені на підвищення надійності двигуна.

Як і в 2015 році, команда PEUGEOT Total проведе повномасштабну репетицію під час Ралі дю Марко (3-7 жовтня), де PEUGEOT 3008 DKR будуть відчувати Карлос Сайнс / Лукас Крус. До них приєднається Сіріль Депре / Давид Кастерра, переможці ралі «Шовковий шлях» для заключного офіційного участі PEUGEOT 2008 DKR.

Чотири екіпажу команди PEUGEOT Total в складі: Стефан Петерансель / Жан-Поль Коттре, Карлос Сайнс / Лукас Крус, Сіріль Депре / Давид Кастерра і Себастьєн Леб / Даніель Елена стартують на ралі Дакар 2017 за кермом чотирьох PEUGEOT 3008 DKR.