Технічне обслуговування

Спеціалістами Peugeot розроблена власна система проведення регулярного технічного обслуговування автомобілів, яка враховує технічні особливості кожного транспортного засобу.

Схема технічного обслуговування передбачає здійснення всіх регулярних планових, а також ряду додаткових операцій, які проводяться з урахуванням індивідуальних особливостей автомобіля: його моделі, призначення, пробігу і терміну експлуатації.

При здійсненні обслуговування застосовуються рекомендовані виробником нові технології, матеріали та виключно оригінальні запчастини Пежо.

Користуючись послугами нашого сервісного центру, Ви гарантовано отримаєте високу якість і професіоналізм: всі роботи по технічному обслуговуванню будуть здійснюватися виключно досвідченими і кваліфікованими спеціалістами, будуть здійснені всі необхідні процедури, а виконання кожної з них буде відмічатися спеціальним штампом у сервісній книзі.

Обов’язкове обслуговування проводится по досягненю пробігу або строку — в залежності від того, що настане раніше.

Модель і двигуни Період обслуговування
107 — 1,0 л бензиновий 10 000 км або 12 місяців
4008 — 2,0 л бензиновий 15 000 км або 12 місяців
BOXER* — всі типи двигунів 20 000 км або 12 місяців
Всі автомобілі з дизельними і бензиновими двигунами, крім 107, BOXER, 4008 20 000 км або 12 місяців**

* Індикація контрольної лампи тиску мастила свідчить про необхідність терміново звернутись в сервісний центр Peugeot для заміни мастила і масляного фільтру.

** Операція по заміні мастила є обов’язковою через кожні 10 000 км пробігу.

Більш детально про технічне обслуговування та його зміст можна дізнатися у спеціалістів нашого сервісного центру або в сервісній книжці Вашого автомобіля.