Кредитна програма Peugeot Finance

Хочете мати автомобіль, але не вистачає повної суми на покупку? Тоді ми пропонуємо Вам скористатися кредитною програмою Peugeot Finance.

 

Переваги програми

 1. Зручно

Всю необхідну інформацію по кредиту, розрахунок щомісячного платежу Вам надасть фінансовий консультант салону. Подача документів і заповнення заявки також відбувається прямо в салоні.

 1. Швидко

Рішення по кредиту приймається протягом 1 робочого дня з моменту отримання повного пакету документів на кредит.

 1. Прозорі умови

Кредитні умови за програмою не містять ніяких прихованих комісій і платежів, дострокове погашення можливе з першого дня без будь-яких штрафних санкцій. Доступні класична і аннуітетна схеми погашення кредиту.

 1. Надійні страхові партнери

Страховими партнерами є компанії, що демонструють стабільність, що мають багаторічний практичний досвід роботи і надійну ділову репутацію, входять в ТОП-10 компаній на ринку.

 1. Підтримка імпортера автомобілів Peugeot в Україні

Кредитна програма розроблена і підтримується імпортером автомобілів Peugeot в Україні, тому, оформляючи кредит За програмою Peugeot Finance, Ви можете бути впевнені що отримуєте найбільш конкурентні кредитні умови на ринку.

 

Як оформити кредит

Оформити кредит за програмою Peugeot Finance дуже просто:

 1. Виберіть вподобаний вам автомобіль.
 2. Зверніться до фінансового консультанта в нашому салоні і разом із ним заповніть анкету-заявку на кредит, надавши при цьому всі необхідні документи.
 3. Дочекайтеся позитивного рішення по своїй заявці.
 4. Сплатіть початковий внесок і всі необхідні платежі для постановки автомобіля на облік.
 5. Після отримання техпаспорта узгодьте з фінансовим консультантом салону зручний для вас день проведення операції у відділенні банку-партнера.
 6. Укладіть кредитний договір, оплатіть страхові платежі і послуги нотаріуса.
 7. Отримайте ключі і заберіть Ваш новий автомобіль!

Звертаємо Вашу увагу, що в рамках програми Peugeot Finance ми фінансуємо всі категорії клієнтів, включаючи фізичних осіб, суб’єктів підприємницької діяльності, а також юридичних осіб.

Єдиною відмінністю при покупці автомобіля за програмою Peugeot Finance для всіх категорій клієнтів є подача різного пакета документів. Зі списком необхідних документів Ви можете ознайомитися, відкривши кредитні умови.

 

Для розрахунку орієнтовної вартості фінансування скористайтеся нашим онлайн калькулятором.