Пежо Центр Житомир “Союз Автомотів”

img_01ТОВ «Союз Автомотів» є офіційним дилером Peugeot в Житомирі та області. Компанія займається продажем та сервісним обслуговуванням автомобілів французького бренду.

Автомобільний салон та сервісний центр знаходяться у самому серці Житомира.

Наш автосалон дотримується загально корпоративних вимог та стандартів компанії Peugeot в обслуговуванні та конфідейційності інформації про клієнтів. Завдяки цьому наші покупці  та клієнти отримують справжнє задоволення від покупки та бездоганного обслуговування свого автомобіля.

 

img_02Спеціалісти нашого автосалону завжди готові вислухати Ваші побажання, надати Вам вичерпну інформацію щодо технічних характеристик та комплектації вподобаного автомобіля, провести тест-драйв і допоможуть зробити правильний вибір.

А також нададуть допомогу щодо оформлення кредиту на придбання, страхування цивільної відповідальності та добровільного страхування транспортного засобу, допоможуть із реєстрацією автомобіля і з підбором додаткового обладнання та аксесуарів.

У нашому автосалоні Ви маєте можливість замовити автомобіль Peugeotв індивідуальній комплектації, оснащений додатковим обладнанням за Вашим бажанням.

 

img_03Наш сервісний центр працює із дотриманням жорстких вимог гарантійного та післягарантійного обслуговування автомобілів компанії Peugeot.

Сервісний центр пропонує широкий спектр послуг по технічному обслуговуванню транспортних засобів, а досвід і кваліфікація наших спеціалістів дозволяє здійснювати роботи будь-якої складності у максимально стислі терміни.

Наші клієнти завжди можуть замовити і придбати повний асортимент запасних частин і аксесуарів для свого Peugeot.

 

Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів вже сьогодні!

Щиро Ваш,
Пежо Центр Житомир “Союз Автомотів”.