Traveller 5-дв. мінівен

Traveller Business
Елегантний та сучасний, новий PEUGEOT Traveller Business є новим еталоном серед автомобілів, створених для ділових мандрівників.

3 ПРИЧИНИ ОБРАТИ НОВИЙ PEUGEOT TRAVELLER
– ЗАВЖДИ НА ЗВ’ЯЗКУ
– КОМФОРТ ДЛЯ ПАСАЖИРІВ
– СУЧАСНІ, ЕФЕКТИВНІ ДВИГУНИ

1. Разом із Head-Up Displayi та незліченими можливостями системи допомоги водієві, новий PEUGEOT Traveller Business є дебютом у новому поколінні голосової 3D навігації з доступом через 7-дюймовий сенсорний екран та інформацією про трафік у режимі реального часу від TomTom Traffici.

2. Розроблений для комфорту пасажирів, салон автомобіля має декілька конфігурацій, починаючи з практичного салону від 5 до 9 місць а також преміальний VIP-салон (4 або 5 місць розташовані одне навпроти одного. Ретельно спроектований салон з високоякісним оздобленням створює неперевершене відчуття комфорту для пасажирів. Тризонний клімат-контроль поступово оновлює повітря в салоні, а скляні панелі даху можуть бути закритими або відкритими, створюючи відчуття додаткового освітлення та простору в салоні.

3. PEUGEOT Traveller Business має нову нижню частину на основі модульної платформи EMP2, що забезпечує високий рівень комфорту, якості та ефективності. З PEUGEOT Traveller ви відчуєте, як легко і комфортно подорожувати завдяки високій якості керування автомобілем та зручним салоном, що дарує неперевершене відчуття. З двигуном HDi потужністю 150к.с. та новою автоматичною 6-ти ступеневою коробкою передач EAT6, ви можете бути впевнені у приємному кермуванні в поєднанні з низьким споживанням пального та рівнем СО2 у відпрацьованих газах.