Partner Tepee 5-дв. мінівен

Partner Tepee зачаровує Вас з першого погляду. Виразний, сучасний та динамічний дизайн цього автомобіля навіює Вам авантюрні думки про втечу від буденності. Живі та гармонійні форми автомобіля відображають його індивідуальність. Новий Partner Tepee запрошує Вас та Ваших пасажирів з комфортом розміститися в просторому салоні. Інноваційні системи допоможуть в керуванні автомобілем та зроблять все можливе, щоб перебування в ньому було комфортним. Автомобіль Partner Tepee – це Ваша перепустка до незабутніх подорожей під час відпуски, до розваг на свіжому повітрі, до насолоди невідомими краєвидами.

Практичний, комфортний, доступний та простий в експлуатації автомобіль Partner Tepee може бути обладнаний трьома незалежними сидіннями другого ряду.

Комфорт

Нахил вітрового скла створює добру оглядовість та зменшує аеродинамічний опір, що дозволяє економити пальне та забезпечує високий рівень шумоізоляції в салоні. До послуг водія рульова колонка, що регулюється по висоті та довжині, та сидіння з підлокітником. Розміщення важеля коробки передач на панелі керування є одним з доказів ергономічних характеристик робочого місця водія.

Особлива увага конструкторами приділена акустичному комфорту, який дуже важливий, особливо в далеких подорожах.

Новий Partner Tepee є високотехнологічним продуктом, в якому використовуються новітні розробки компанії Peugeot.

Основними елементами комфорту нового Partner Tepee є сидіння. Широкий діапазон конфігурацій задніх сидінь Partner Tepee дозволяє пасажирам максимально ефективно використовувати простір салону.

Для перевезення великої кількості вантажу чи обладнання, задні сидіння можна розділити у співвідношенні 2/3 – 1/3. Об’єм багажного відсіку Partner Tepee – 675 літрів, при завантаженні до даху він збільшується до 1350 літрів. В двомісній конфігурації (при знятих сидіннях ) місткість багажника досягає 3000 літрів.

Новий Partner Tepee комплектується бензиновими та дизельними двигунами. В усіх двигунах реалізовані передові технічні рішення, засновані на багаторічному досвіді компанії Peugeot. Нові двигуни ще раз підтверджують високу  репутацію, яку компанія Peugeot заслужила завдяки надійності своїх автомобілів. Кожен двигун оптимально відповідає різноманітним умовам експлуатації автомобіля. Незалежно від вибору двигуна, Вам гарантовано відмінну поведінку автомобіля на дорозі та задоволення від керування.

Бензиновий двигун 1,6 л (16 клапанів, 90 к.с.) є оптимальним компромісом між потужністю та витратами на експлуатацію, даний двигун дозволяє реалізувати значний обертовий момент при низьких обертах.

Дизельний двигун 1,6 л (HDI 90 к.с.) забезпечує автомобілю швидке прискорення при рушанні з місця, характеризується вражаючими динамічними характеристиками при помірних експлуатаційних витратах.

Безпека

Новий Partner Tepee оснащено різноманітними системами безпеки для максимального захисту водія та пасажирів.

Передні гальмівні механізми з вентильованими дисками діаметром 283 мм та задніми гальмівними механізмами з суцільними дисками діаметром 268 мм, забезпечують надійне гальмування при будь-яких обставинах.

Антиблокувальна система гальм (ABS) запобігає повному блокуванню коліс при екстреному гальмуванні, щоб автомобіль зміг зберегти задану водієм траєкторію руху.

Електронний розподіл гальмівних зусиль (REF) забезпечує оптимальний розподіл гальмівних зусиль на задні колеса в залежності від навантаження, умов руху та системи коефіцієнта щеплення з дорогою. Система підвищує ефективність гальмування – особливо в віражах.

Система допомоги при екстреному гальмуванні (AFU) максимально збільшує ефективність гальмування. Роль системи полягає у збільшенні тиску гальмівної рідини в робочому контурі для максимального використання гальм та більш ефективної роботи антиблокувальної системи гальм.

При різкому гальмуванні автомобіля аварійні вогні вмикаються автоматично для зменшення ризику удару автомобіля ззаду.

Система динамічної стабілізації (ESP) повертає автомобіль на задану водієм траєкторію, якщо комп’ютер виявляє розбіжності в траєкторіях руху автомобіля та повороту ведучих коліс.
Протибуксувальна система (ASR) дозволяє уникнути пробуксовки ведучих коліс при втраті їх зчеплення з поверхнею дороги.

У випадку фронтального удару енергія удару розподіляється по трьом зонам несучої конструкції кузова – верхній, середній та нижній. Завдяки цьому, енергія удару поступово поглинається силовою конструкцією автомобіля.

При боковому ударі зусилля передається в основному на нижню частину кузова, без пошкоджень капсули салону.

Несуча конструкція автомобіля Partner Tepee ефективно розсіює енергію удара ззаду завдяки особливій конструкції кузова – підсиленим елементам та «запрограмованим» зонам деформації.
У випадку перекидання автомобіля пасажири надійно захищені високопробним каркасом кузова.

Проведені спеціальні дослідження дозволили знизити ризик нанесення травми пішоходу при випадковому фронтальному наїзді.

Рульова колонка для кращого захисту водія у випадку фронтального удару скорочується на 40 мм.

Окрім фронтальних подушок безпеки, що входять в базову комплектацію, для захисту водія та пасажирів можна замовити бокові та віконні подушки безпеки.