НОВИЙ Expert Fourgon

Покоління моделей Peugeot Expert — це результат розробок компанії в галузі виробництва як вантажних автомобілів і компактних фургонів марки Peugeot Expert.

Особливу увагу дизайнерів і виробників було приділено якості оздоблення салону автомобілів і підвищенню рівня їх багатофункціональності і практичності. При цьому моделі відрізняються більшою стійкістю на дорозі, вражаючим рівнем комфорту, а також якісним оформленням салону.

Комфорт

Характеристики

Модельний ряд фургонів Peugeot Expert Fourgon має безліч різних модифікацій, що дозволяє підібрати модель (по довжині), відповідно до напрямку діяльності майбутнього власника. Крім цього, моделі відрізняються більшою, у порівнянні з попередніми версіями фургонів, вантажопідйомністю і місткістю.

Фургона має два або три посадкових місця, а також вантажопідйомність до 1475 кг і дозволяє транспортувати вантаж об’ємом до 6.6 м3

Висота фургону становить 1,945 м, що не перешкоджає паркуванню автомобіля на підземних стоянках. Нова підвіска забезпечує стабільне положення автомобіля незалежно від ступеня його завантаженості.

Безпека

ЗАХИСТ ПРИ ЗIТКНЕННI

У конструкції кузова і передньому бампері Peugeot Expert передбачені зони запрограмованої деформації, завдання яких гасити енергію удару в разі зіткнення. Сидіння мають посилені рами, а в дверях заховані силові балки. У разі ДТП спеціальний механізм не дозволить підлозі під педалями зміститися вгору, а рульова колонка буде відведена в протилежну від водія сторону. Захищена вся пасажирська кабіна, оскільки двигун встановлений на спеціальній основі. Це було зроблено для того, щоб запобігти потраплянню масивних елементів конструкції в салон.

СИСТЕМА ДИНАМІЧНОЇ СТАБІЛІЗАЦІЇ (ESP)

Expert комплектується системою динамічної стабілізації (ESP). Вона об’єднує в єдине ціле роботу різних систем активної безпеки, зокрема, ABS і EBA. Антиблокувальна гальмівна система (ABS) допомагає утримати автомобіль на заданій траєкторії руху при гальмуванні на слизькій дорозі або при аварійному гальмуванні. Система посилення екстреного гальмування (EBA) підвищує тиск в гальмівній системі в разі недостатнього натискання на педаль гальма при аварійному гальмуванні.