НОВИЙ 3008 кросовер

Новий SUV PEUGEOT 3008 демонструє свою силу та характер. Він має надсучасний та водночас універсальний дизайн. Цей кросовер поєднує в собі надійність та елегантність. В салоні ви потрапите у високотехнологічний світ, що гарантує вам надзвичайні враження.

3 ПРИЧИНИ ОБРАТИ НОВИЙ SUV 3008
– ЗАХОПЛЮЮЧИЙ ДИЗАЙН
– НАДЗВИЧАЙНІ ВРАЖЕННЯ
– ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

1. Хромована решітка радіатора, виразні Full LED фари – ви будете у захваті від такої потужної передньої частини Нового SUV PEUGEOT 3008! Лише погляньте на його плавні та динамічні лінії, що підкреслені елегантною хромованою вставкою на крилі автомобіля!
За бажанням дизайн Нового PEUGEOT 3008 можна доповнити дахом Black Diamondi та яскравою чорною смугою, яка переливається світлодіодними задніми ліхтарями у вигляді трьох чітких ліній, наче сліди кігтів лева. Їх чітко видно як вдень так і вночі.

2. Це найкращій момент, щоб відправитись у подорож.
Завдяки другому поколінню технології PEUGEOT i-Cockpit® новий SUV PEUGEOT 3008 запрошує вас у високотехнологічний світ. 8-дюймовий сенсорний екран, цифрова панель приладів, компактне кермо із вбудованими кнопками управління та електричною автоматичною коробкою передач гарантовано покращить ваше задоволення від кермування.

Налаштуйте свої відчуття, використовуючи систему i-Cockpit Amplifyi Оберіть та адаптуйте сенсорне оточення автомобіля, відповідно до вашого настрою, або ж відпочиньте в комфортному кріслі з масажем та насолоджуйтесь враженнями в розкішній, сучасній обстановці.

Нарешті, насолодіться чудовим відчуттями та комфортом під час подорожі від теплого світла, що надходить з панорамного дахуi, поки ваша улюблена музика ллється через центральну високоякісну FOCAL Hi-Fi аудіо систему.

3. Дослідження світу – це також використання технологій, що знижують забруднення навколишнього середовища Дизельні двигуни BlueHDi та автоматична коробка передач EAT6, якими агрегується новий SUV PEUGEOT 3008 перетворюють його на найекологічніший.

Витрати пального, міський цикл (л/100км): 4,2-7,3 – рівень CO₂ у відпрацьованих газах (г/км): 110-174
Витрати пального, замський цикл (л/100км): 3,5-5,1 – рівень CO2 у відпрацьованих газах (г/км): 92-116
Витрати пального, змішаний цикл (л/100км): 3,8-6,0 – рівень CO2 у відпрацьованих газах (г/км): 100-136 SUV в своїй категорії.