301 седан

Комфорт та Інтер'єр

Сядьте за кермо моделі 301 і дізнайтеся, що він приберіг спеціально для вас!

Одного погляду на інтер’єр салону седана Peugeot 301 досить, щоб відразу отримати відчуття задоволення від правильного вибору!

У моделі 301 поєднуються стильне оформлення, сучасна техніка і простір – всі якості, властиві справжньому сімейному автомобілю.

Вибір на користь нового Peugeot 301 більше не залежить від компромісу між практичністю і емоційністю!

Оформлення

Коли елегантність є насолодою, доступною кожному, для чого утримуватися від автомобіля, який допоможе вам виділитися в потоці! У моделі 301 реалізовані традиційні прийоми оформлення Peugeot. Він підкорить вас своїм витонченим стилем, характерним силуетом і гармонійними лініями кузова, які разом створюють сучасний на вигляд, надійний в експлуатації автомобіль. Сильні сторони цього седана підкреслено характерним оформленням передньої частини кузова, стрімким профілем, що натякає на просторий салон, а також присадкуватим силуетом, що забезпечує хорошу стійкість на дорозі. Хромоване обрамлення решітки радіатора і нижньої частини бічних вікон додають шарму цьому автомобілю. Адже поїздка за кермом моделі 301 повинна приносити не тільки задоволення, але і радувати око!

За кермом

301-й седан може комплектуватися різним додатковим устаткуванням, яке допоможе вам зробити поїздки більш комфортними та зручними. Завдяки ергономічному компонуванню деталей інтер’єру, допоміжному устаткуванню для водія і м’якою на дотик приладової панелі в Peugeot 301 вдалося поєднати стиль і комфортабельність під час їзди.

Для свого 301-го ви можете вибрати двигун, який максимально відповідає вашим побажанням і який доставить вам справжнє задоволення від подорожі.

Безпека

Завдяки засобам активної і пасивної безпеки, седан Peugeot 301 дозволить вам відчувати себе в цілковитій безпеці і не втратити контроль над автомобілем.