208 5-дв. хетчбек

Презентація

Peugeot 208 входить до п’ятірки найпопулярніших моделей у Європі. Peugeot 208 – це продовження історії успіху таких «ікон» марки, як моделі 205, 206 і 207, і символ переходу компанії Peugeot до досконаліших моделей.

Дизайн

На вибір покупців модель пропонується в двох типах кузова: трьохдверний і п’ятидверний хетчбек. Обидва варіанти володіють неповторними особливостями оформлення.

Екстер'єр

Peugeot 208 втілює естетичні канони марки і пробуджує емоції. Стильна решітка радіатора, світлова лінія і задні фари у формі бумеранга – кожна деталь відповідає загальному образу. Скульптурний і атлетичний, строгий і вишуканий, стиль цієї моделі створює для марки Peugeot сучасний образ, що відрізняється чуттєвістю і жвавістю.

Новий Peugeot 208 відрізняється меншими габаритами: у порівнянні з Peugeot 207 його довжина і висота зменшилися на 7 і 1 см відповідно. При цьому місткість салону збільшилася: на рівні колін пасажирів з’явилися 5 додаткових сантиметрів простору, а об’єм багажного відділення збільшився на 15 л, що підтверджує високу ефективність оптимізації архітектури автомобіля.

Характеристики

На вибір покупцям в Україні запропонована широка гама двигунів, що поєднують в собі прекрасні динамічні характеристики і економічність:

бензиновий двигун 1,0 л VTi, 68 л. с., 5МКПП;

бензиновий двигун 1,2 л VTi, 82 л. с., 5МКПП;

бензиновий двигун 1,6 л VTi, 120 л. с., 4АКПП.

 

Екологічність

Автомобілі марки Peugeot завжди відрізнялися високою екологічністю. У порівнянні з 207-ю моделлю в Peugeot 208 вміст вуглекислого газу у відпрацьованих газах знизився на 34 г / км, завдяки чому новинка стала справжнім лідером в сегменті за даним показником.

Комфорт

Продовжуючи традиції моделей 205, 206, 207, Peugeot 208 в той же час здійснює революцію в підході до інтуїтивного керування автомобілем. Невелика рульова колонка забезпечує кращу ергономічність, водій відчуває небачену точність управління. Розташована на рівні очей панель приладів дозволяє не відволікатися від дороги. В якості стандартного обладнання, починаючи з середнього варіанта виконання Active, в Peugeot 208 пропонується інформаційно-розважальна система з кольоровим сенсорним екраном з діагоналлю 17,8 см (7 дюймів), який дозволяє з легкістю отримувати доступ до управління різними бортовими системами: аудіосистемою, системою зв’язку по каналу Bluetooth, бортовим комп’ютером, переглядом фотографій, а також, в якості додаткової опції, навігаційною системою з картами України.