108 5-дв. хетчбек

Презентація

Розкішний та елегантний, оригінальний і помітний, створений спеціально для міського стилю життя, компактний PEUGEOT 108 доступний в Україні!  PEUGEOT 108 є яскравим прикладом стилю й елегатності. Його сучасний вигляд, багатий динамічними лініями та цікавими деталями, збирає заздрісні погляди, де б ви не опинилися. 

Дизайн

PEUGEOT 108 є яскравим прикладом стилю та елегантності. Його урабністичний вигляд, багатий динамічними лініями та цікавими деталями, збирає заздрісні погляди, де б ви не опинилися.

PEUGEOT 108 кидиє виклик вуличному руху. Його стильна передня частина вселяє впевненість. Вона незвично серйозна для свого сегменту, адже в її образі домінує зухвала решітка радіатора.

Фари PEUGEOT 108 впізнаються миттєво та залишають незабутнє враження. Високотехнологічні фари головного світла демонструють стильний баланс чорного та хрому, а їхнє LED-обрамлення є однією з ключових складових стрімкого урбаністичного вигляду авто. Задні ліхтарі, протитуманні фари та ліхтарі, що сигналізують про рух назад, створюють фірмовий ефект трьох пазурів лева.

Персоналізація

Сучасний та елегантний PEUGEOT 108 надихає на творчість. Обирайте з-поміж 8 різних дизайнерських тем, кожна з яких дозволить вам виділятися, де б ви не опинилися. Розкішний, вишуканий, урбаністичний чи спортивний – яким буде ваш PEUGEOT 108?

Для моделей з кузовами хетчбек доступні 7 кольорів на вибір: червоний, білий, фіолетовий, темно-синій, темно-сірий, чорнй та жовтий.   Серед цих модних і вишуканих моделей є моделі з хромованими корпусами бокових дзеркалi, тканиною Grey Rayura чи Liama, дверними поріжками та килимками з білими смужками та оздобленням передньої панелі в тон кольору кузова.

 

Технології

PEUGEOT 108  знаменує нову еру технологій для пересування містом з його великим 7-ми дюймовим сенсорним екраном “і” по центру передньої панелі.  За його допомогою можна керувати радіо, бортовим комп’ютером та конфігурувати налаштування автомобіля.  На  сенсорному екрані також відображається необхідна для водія інформація.

Технологія Mirror Screen  перетворює сенсорний екран автомобіля на дзеркальне відображення вашого смртфону. Ви зможете переглядати звичні меню, керувати ним разом з додатками без зусиль прямо з екрану.

Зручна Система безключового доступу та запуску двигуна  Open & Go iдозвляє відмикати та замикати машину без ключа. А двигун можна запустити чи вимкнути, просто натиснувши кнопку Start/Stop.

Безпека

Камера заднього виду   автоматично активізується, коли в автомобілі вмикається задня передача, даючи водієві можливість  спостерігати за своїми маневрами на великому сенсорному екран. Це довзоляє підвищити безпеку та спростити паркування.

Починаючи зі швидкості 50 км/год,  система  попередження про зміну полоси дозволяє  PEUGEOT 108 виявити будь-яке непередбачене перетинання розмітки за умови, що індикатор повороту не активований. Це звукове та візуальне попередження особливо корисно, якщо водій стає сонливим або втрачає концентрацію.

Система допомоги при екстреному гальмуванні  Active City Brake   це функція, яка діє на гальмівну систему, якщо водій не може відреагувати досить швидко, їдучи вулицею зі швидкістю менше 30 км/год.  Це зменшує ризик зіткнення або допомагає зробити його менш серйозним.

Для вашої безпеки PEUGEOT 108 оснащується 6 подушками безпеки (2 передні, 2 бокові спереду та дві фіранкові подушки безпеки) та ефективними системами кріплень (2 кріплення ISOFIX з трьома точками контакту ззаду).

 

 

Технічні характеристики

Система запуску двигуна Stop & Start, що поставляється з двигуном 1л VTi, потужністю 68 л.с., допомагає зменшити споживання пального та викиди шкідливих газів, а також зменшити рувень шуму під час очікування. Ідеально підходить для водіння в місті.

PEUGEOT 108 дарує максимум водійської насолоди завдяки роботизованій електронній 5-ступінчатій коробці пермикання передач ETG5. Ця трансмісія дозволяє водієві насолоджуватися як зручністю автоматичного режиму, так і перемиканням передач самостійно, легко перемикаючись між цими двома режимами. В повністю автоматичному режимі перемикання передач не вимагає залучення водія. Якщо ж водій забажає взяти контроль до своїх рук, йому слід просто пересунути важіль перемикання або скорстатися одним з перемикачів на колонці керма.