Boxer Fourgon

Дизайн

Створюючи новий Peugeot Boxer, ми зробили ставку на сучасний дизайн, в якому безпомилково дізнавалася б елегантність Peugeot. Комерційний автомобіль повинен бути практичним і витривалим, при цьому відповідаючи потребам ділових клієнтів і створюючи позитивний імідж для їхнього бізнесу.

Новий рішучий дизайн передньої частини автомобіля втілює в собі силу і потужність. Капот з чітко виділеними лініями підкреслюється розташованим на ньому логотипом марки, а також написом PEUGEOT між капотом і гратами радіатора. Новий Peugeot Boxer відрізняється експресивної, технологічною і хижої зовнішністю, яка посилюється новими гратами радіатора і новими фарами. Денні ходові вогні тепер можуть бути виконані у вигляді світлодіодів в якості опції.
Нові бампери забезпечують максимальний захист автомобілю. В їх нижньої частини можуть бути розташовані передні протитуманні фари. Над ними знаходяться два прямокутні отвори, які можуть використовуватися в якості сходинки, що полегшує мийку вітрового скла.
Задня частина автомобіля теж отримала новий малюнок фар, який підкреслює сучасний стиль Peugeot Boxer і забезпечує поліпшену видимість.

Салон

Функціональний і комфортабельний салон нового Peugeot Boxer відрізняється елегантністю і якістю обробки. На сучасне кермо, що забезпечує комфортне й упевнене керування, може бути винесено управління новою мультимедіа системою.

У функціональної кабіні розташовано безліч комірок і місць для зберігання речей і документів, в тому числі тримачі для паперів і навіть письмовий стіл, вбудований в спинку переднього сидіння. Крім цього, новий Peugeot Boxer можна трансформувати в мобільний офіс.

Якiсть

Всі параметри нового Peugeot Boxer будуються навколо якості, вираженого на всіх рівнях: дизайн і конструкція, якість збірки, надійність, шумоізоляція і довговічність. Щоб забезпечити високий рівень якості та надійності автомобіля, який потрібно при інтенсивній експлуатації, новий Peugeot Boxer успішно пройшов більш ніж 4 мільйони кілометрів випробувань в самих екстремальних умовах при повній і частковій завантаженні і з порожнім кузовом на різних типах доріг, включаючи неякісне покриття і нерівні дороги .
Випробування автомобіля на надійність і довговічність включали в себе:
1500 годин при температурах від -20 ° C до + 40 ° C, щоб протестувати стійкість механічних, пластикових і електронних комплектуючих до старіння;
1000 подолань водних перешкод і перешкод з сольових розчинів без подальшої мийки протягом всієї дистанції в 1000 км для перевірки герметичності кузова і його стійкості до корозії;
500 000 циклів відкриття / закриття дверей при температурах від -30 ° C до + 80 ° C, що рівносильно 10 років інтенсивного використання.
Якість всіх нових елементів конструкції Peugeot Boxer також було перевірено найретельнішим чином – понад 1800 додаткових заводських перевірок на всіх стадіях виробництва.

Ефективнiсть

Сьогодні клієнти звертають особливу увагу на технічне оснащення комерційних автомобілів, оскільки це поліпшує умови для роботи. Такі вимоги цілком розумні: покупці віддають перевагу комфорту, легкість в управлінні і безпеку, але для них особливо важлива ефективність у веденні бізнесу. Новий Peugeot Boxer виправдовує всі ці очікування.

Надiйнiсть

В ході розробки нового Peugeot Boxer була пророблена капітальна робота з удосконалення якості та надійності автомобіля.
Вдосконалений кузов:
Посилена конструкція кузова з більш міцними деталями, які піддаються навантаженні
Новий капот – його видозмінена форма дозволила поліпшити герметичність моторного відсіку
Посилена конструкція задніх дверей з посиленими шарнірними петлями для більшої довговічності
Посилена конструкція зсувних дверей з поліпшеними роликами верхньої, середньої і нижньої петель, обмежувачами двері, замком і посиленими полозами
Грунтування кузова методом катафорезу до фарбування для посиленого захисту від корозії
Антигравійне обробка (товщиною 200 мікрон) днища кузова і колісних арок для поліпшення шумоізоляції і захисту від зовнішніх впливів
Удосконалена гальмівна система:
Збільшені гальмівні диски з поліпшеною ефективністю і шумоізоляцією
Покращені амортизатори із захистом від попадання сторонніх предметів і поліпшеною шумоізоляцією

Адаптація для України

Для ефективного ведення бізнесу в Україні, комерційний автомобіль повинен бути пристосований до роботи в складних умовах. Саме тому ми включили одразу в базову комплектацію обладнання, яке робить новий Peugeot Boxer повністю адаптованим до українських умов:
Догрівач непрограмований Webasto Thermo Top C (5 кВт)
Акумулятор підвищеної ємності (110 Ач) (перевіряємо)

Система допомоги при спуску Hill Descent Control. Ця функція може бути активізована натисканням кнопки на центральній консолі. Вона дозволяє водієві підтримувати постійну швидкість між 25 і 30 км / год і контролювати автомобіль на різкому спуску (нахил від 8%), особливо якщо дорога брудна або нерівна. Ця система працює навіть без натискання на педалі газу або гальма. Але система автоматично відключається, коли водій збільшує швидкість до 30 км / ч.